Sonntag, 28. April 2024 | Namenstag: Vlastislav

Marktplatz

www.mobilreisen-bernburg.dewww.mobilreisen-bernburg.de | Stellenangebote | Eingetragen am: 14.3.2024
Sídlo firmy: 06406 Bernburg, mezi Halle (Saale) a Magdeburgem - naśtup možný ihned - německá pracovní smlouva na dobu neurčitou

Společnost Mobil Reisen nabízí náročnou práci řidiče autobusu (m/ž/jiné) na plný úvazek.

Náklady na řidičský průkaz hradíme my a školení provádí naše partnerská autoškola Müller.

Řidič autobusu (m/ž/jiné)

NÁPLŇ PRÁCE

  • Budete dopravovat naše cestující do cíle včas a především bezpečně.
  • Budete kontaktní osobou pro naše zákazníky.
  • Cílenou komunikací budete zajišťovat spojení mezi vozidly.
  • Budete znát své vozidlo a seznámíte se zvláštnostmi různých typů vozidel.
  • Budete rozpoznávat a hlásit poruchy a vzniklé závady na vozidle.
  • Aktivně budete informovat naše cestující a poskytovat pomoc při přepravě osob s omezenou pohyblivostí.
  • V rámci týmu se budete pravidelně účastnit dalších školení a vzdělávacích akcí.
  • Budete pracovat v průměru 40 hodin týdně s nepravidelnou pracovní dobou od pondělí do neděle.

VÁŠ PROFIL

  • Jste držitelem platného řidičského průkazu. (Školení na řidiče autobusu/profesionálního řidiče bude probíhat po dohodě s námi).
  • Prokazatelně splňujete zdravotní požadavky pro řízení vozidel s přepravou osob & jste flexibilní s ohledem na přidělování služeb.
  • Máte velmi dobrou znalost Vyhlášky o činnosti dopravců v osobní dopravě (BO Kraft), pravidel silničního provozu (StVO) a předpisů o způsobilosti vozidel k provozu na pozemních komunikacích (StVZO)
  • Máte dobrou znalost německého jazyka slovem i písmem nebo jste ochotni se jej naučit.
  • Jste zákaznicky orientovaní, máte dobré komunikační schopnosti a umíte řešit konflikty.

CO NABÍZÍME

  • Jako zaměstnavatel jsme vždy na vaší straně. Naším cílem je, abyste mohli sladit váš rodinný život s prací.
  • Podporujeme to prostřednictvím cílené podpory zdraví a individuálního rozvoje zaměstnanců.
  • Našim zaměstnancům nabízíme benefity, jako je například podnikové penzijní připojištění.
  • Nabízíme vám pracovní smlouvu na dobu neurčitou s atraktivním odměňováním.

KONTAKT

V případě vašeho zájmu se těšíme na vaši přihlášku e-mailem na: info@mobilreisen-bernburg.de

Mobil Reisen GmBH &.CO. KG, Sebastian Stattek
Zum Handwerkerpark 3
06406 Bernburg OT Baalberge

E-mail: info@mobilreisen-bernburg.de
www.mobilreisen-bernburg.de

Kontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

Mobil Reisen GmbH und Co. KG

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Mobil Reisen GmbH &. Co. KG, Zum Handwerkerpark 3, 06406 Bernburg, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Job-Hotline | Inserat schalten

Job-Hotline | Inserat schaltenSie suchen Personal?
Sie möchten eine offene Stelle besetzen?
Sie suchen Arbeitskräfte aus Tschechien?

Dann nutzen Sie die Möglichkeit zur Schaltung von grenzüberschreitenden Stellenanzeigen auf
prag aktuell.

Ihr Stellenangebot erscheint dabei automatisch gleich in drei Jobbörsen, nämlich zusätzlich noch auf Tschechien Online (www.tschechien-online.org) sowie der deutsch-tschechischen Stellenbörse interpráce (www.interprace.cz).

Bei Interesse können wir Ihnen auch ein Angebot für die Anzeigenschaltung in Polen, der Slowakei sowie weiteren großen tschechischen Jobbörsen machen.

Kontakt

Telefon / WhatsApp: +420 605 512 356
E-Mail: jobs@prag-aktuell.cz

​Rufen Sie uns an oder schreiben uns eine E-Mail, wir werden uns umgehend mit Ihnen in Verbindung setzen.

Gerne beraten wir Sie und machen Ihnen ein ganz auf Ihre Bedürfnisse zugeschnittenes Angebot - selbstverständlich für Sie unverbindlich und kostenlos.

Oder, wenn Sie genau wissen, was Sie wollen und es ganz schnell gehen soll, nutzen Sie einfach unser Auftragsformular.

Info und Kontakt

Mobil Reisen GmbH &. Co. KG
06406 Bernburg
Sachsen-Anhalt
Deutschland
info@mobilreisen-bernburg.de

Auch interessant